szukaj:
strona główna | e-kartki | encyklopedia cytatów | encyklopedia wierszy | RSS
Regulamin Portalu www.poezje.hdwao.pl!
§ 1

Wszelkie prawa do portalu www.poezje.hdwao.pl zastrzeżone są na rzecz Właściciela. Prawa do elementów tekstowych, graficznych i audiowizualnych oraz skryptów, baz danych i aplikacji ("Zawartość") zastrzeżone są na rzecz Portalu lub odpowiednio na rzecz podmiotów kooperujących z Zespołem redakcyjnym.

§ 2

Korzystanie z Zawartości nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw do utworów oraz baz danych opublikowanych na łamach Portalu. Zabronione jest w szczególności jest kopiowanie, modyfikowanie oraz transmitowanie drogą elektroniczną lub w inny sposób Zawartości Portalu.

§ 3

Korzystanie z Zawartości nie może utrudniać innym korzystania z udostępnionych na łamach Portalu materiałów lub godzić w słuszne interesy Właściciela, Portalu i Zespołu redakcyjnego oraz podmiotów, które udostępniły swoje materiały.

§ 4

Dozwolone jest zamieszczenie odnośników prowadzących do którejkolwiek ze stron Portalu. Zabronione jest zamieszczanie odnośników do plików zamieszczonych w dziale Download oraz materiałów graficznych, chyba że dany podmiot posiada pisemną zgodę Zespołu redakcyjnego.

§ 5

Jakiekolwiek inne, niż określone w niniejszym Regulaminie, korzystanie z materiałów i baz danych udostępnionych na stronach Portalu bez uprzedniej zgody Zespołu redakcyjnego jest zabronione.

§ 6

Niniejszy regulamin nie ogranicza praw użytkowników do treści zamieszczanych przez nich na Forum www.poezje.hdwao.pl. Za treści opublikowane przez użytkowników Portalu Właściciel i Zespół redakcyjny nie odpowiadają.

§ 7

Korzystając ze strony automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych (adresu e-mail) na potrzeby Portalu oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą e-mailową informacji o aktualizacjach Portalu.

§ 8

Zespół redakcyjny zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w niniejszym Regulaminie bez podania przyczyny. Wprowadzone zmiany wchodzą w życie z dniem opublikowania ich na stronach Portalu.

§ 9

Korzystanie ze strony oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

© 2004-2010 Kontakt. Wszelkie prawa zastrzeżone Regulamin Zgłoś problem/błąd Poleć nas RSS